Франківчанам презентували ексклюзивну настільну гру “Франківський Пан”

Фраківський Пан – це дещо більше ніж настільна гра – це великий крок у розвиток культури ІФ, той продукт, який не соромно подарувати туристу. Вона зі всіх кутів показує наше місто, передає колорит міста, пише Правда Іф.

“Тримаючи у руках гру, ви прийняли повноцінну участь у тривалій боротьбі. Вам залишилось обрати свою роль і вступити у торги за відомі підприємства ІФ. Купуйте, розбудовуйте, торгуйте та конкуруйте з іншими Панами, але пам’ятайте свою кінцеву мету: стати основним важелем впливу на теренах ІФ”,- говорить Франківський Пан.

Це повноцінна гра, яка має свій початок і свій кінець. “Гра про Івано-Франківськ. Вперше за все ви дізнаєтесь про історію міста. У ній є 36 історичних фактів, які ми самостійно перевіряли. Розрахована від двох до восьми гравців. На даний момент є тисяча екземплярів”,- повідомляє співзасновник гри Юрій Чернецький.

“Ідея виношувалась більше року. В активну розробку пішла півроку назад. Ми працювали над нею днями і ночами. Мета була показати Франківськ із різних сторін, його історію, новини, які відбуваються в місті. Ми щодня відпрацьовували кожен факт і особисто перевіряли його.

Пан буде також в інших містах ( Львів, Тернопіль, Чернівці, Хмельницьк) .Франківськ був перший, вирішили зробити такий подарунок для вас”- співзасновник Сергій Матусов. Насправді, Паном може стати кожен у своєму житті.

 

Посилання:http://versii.if.ua/

Посилання на фото: http://www.vezha.org/